Oznámení o zdražení obědů od 1.1.2024

Vážení rodiče, v důsledku prudce rostoucích cen potravin, musíme přistoupit k navýšení ceny školních obědů od 1.1.2024 pro všechny věkové kategorie a to následovně:

Věková kategorie (věk, kterého dítě dovrší v daném školním roce) Nová cena oběda

Strávníci 7-10 let 29,-Kč

Strávníci 11-14 let 32,-Kč

Strávníci 15 let a výše 35,-Kč

Chceme i nadále dětem zajistit kvalitní suroviny na přípravu obědů, a proto je navýšení ceny nevyhnutelné.

Navýšení cen je platné od 1.1.2024.

Prosíme o překontrolování a případnou opravu limitu u souhlasu s inkasem od 18.1.2024. Děkujeme za pochopení.

Monika Krejzová

vedoucí školní jídelny

Tel: 315726186 email: monika.krejzova@zsrevolucni.cz

Přijímačky nanečisto

Informace k přijímačkám nanečisto (Velikost: 367.98 kB)

Krabice od bot 2023 – děti darují dětem

I v letošním roce se zapojíme do tohoto projektu. Pojďme společně udělat radost na Vánoce těm, kteří to nemají v životě jednoduché.

Pro děti od 9 do 12 připravíme krabice plné dárků. Hračky pro kluky a holky, pastelky, omalovánky, puzzle, knížky, plyšáci, kosmetika, sportovní potřeby, hezké oblečení a doplňky.

Od 21. 11 do 28. 11. můžete nosit dárky do školy, tady je rozdělíme, zabalíme a přes Diakonii najdou svého příjemce.

Dárky předávejte svým třídním vyučujícím nebo v sekretariátu školy.

O výsledku vás budeme informovat.

Děkujeme, že pomáháte.

PŘIJÍMAČKY NANEČISTO

pro zájemce z řad žáků 9. tříd ZŠ pořádá ZŠ V. Havla, Revoluční 682, Kralupy n. Vlt. dne 7. prosince 2023 a 15. února 2024 vždy od 14,30 h.  V obou dnech test z matematiky a z ČJ.

VYZKOUŠEJTE SI TESTOVÉ ÚLOHY Z ČESKÉHO JAZYKA A MATEMATIKY PODLE STÁTNÍHO ZADÁNÍ!

Vaše testy opravíme a bezprostředně sdělíme vaši procentuální úspěšnost.

Poplatek za každý test = 100,- Kč (naši kurzisté mají testy zdarma).

Přihlášky do obou kol zasílejte prosím na e-mailovou adresu: jarim@seznam.cz do 30. 11. 2023.

Mgr. J. Mazourková, Mgr. D. Binková, lektorky kurzů

.

ZŠ Václava Havla

Pomůcky 2023 - 2024

Prohlídka základní školy Václava Havla v Kralupech nad Vltavou

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.