Pro rodiče

Vánoční dílny
24.11.2017
Vánoční dílny se budou konat ve středu 13. 12. mezi 14:00 - 17:00 hod v areálu I. i II. stupně školy.
Srdečně zveme k návštěvě, přijďte okusit něco z nálady blížících se Vánoc.
Volby do školské rady
6.11.2017

Volby do školské rady pro období 2017 - 2020 (Velikost: neznámá)

30.10.2017

Plakát.pdf (Velikost: 1.45 MB)

Chyba V této kategorii není žádný článek!

Začínáme spolu

Spolupráce 1. a 9. tříd

Celoroční spolupráce žáků devátých ročníků a prvňáčků začala už první den v září, kdy nás deváťáci doprovodili do naší třídy. Seznámili jsme  se svými staršími spolužáky, kteří nad námi budou  mít po celou první třídu patronát,  společně prožitou seznamovací hodinou. Deváťáci za námi chodí každý den a provedou nás školním rokem, chrání nás a  pomáhají nám. V průběhu školního roku budou mít 1. a 9. třídy několik společných akcí a vše se uzavře na konci roku, kdy se děti spolu rozloučí.V říjnu jsme se připravovali na halloween a vyráběli jsme překrásné dýně.Cílem akce je vytvořit citové vazby mezi staršími a mladšími žáky, vést deváťáky k zodpovědnosti a snaze pomáhat slabším a nabídnout nejmladším dětem ochranu a přátelství v začátku školní docházky.