Pro rodiče

Inzerát
16.2.2018

Přijmeme uklízečku na výpomoc. Kontaktujte p. Dvořáka - tel. 603753017.

ZŠ Vávclava Havla Kralupy n. Vlt.

Výsledky OK olympiády z NJ
9.2.2018

Výsledková listina OK olympiády z NJ (Velikost: 234.34 kB)

Ředitelské volno
24.1.2018

Na základě §24 zákona č. 61/2004 Sb. vyhlašuje ředitel školy ve dnech 30. 4., 7. 5. a 8. 6. 2018 ředítelské volno. V těchto dnech nebude v provozu školní jídelna ani školní družina.

Zeměpisná olympiáda
21.1.2018

Výsledky ZO kategorie B (Velikost: 222.99 kB)

Výsledky ZO kategorie C (Velikost: 97.35 kB)

Výsledky zeměpisné olympiády
17.1.2018

Zeměpisná olympiáda C (Velikost: 97.35 kB)

Volby do školské rady
10.1.2018

Členy školské rady se stávají Karolína Šmídová a Věra Zavoralová.

Soutěž
8.1.2018

V listopadu se třetí třídy zapojily do vánoční soutěže ve výrobě ozdob z odpadového materiálu, kterou vyhlásilo EKOCENTRUM v Kralupech. Třetí místo získaly dívky Bára Pavlíčková a Nikola Hrušková ze III.B.

Recyklace může být hravá!

Vloženo: 20.2.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 2x |
Recyklace hrou- tak se jmenoval program z projektu Recyklohraní. Vyškolení lektoři přijeli k nám do školy, abychom se dozvěděli něco víc o třídění odpadu. Cílem projektu je zvýšit povědomí o třídění odpadů u mladé generace a také zajistit recyklaci drobných vysloužilých elektrozařízení a baterií v co nejvyšší míře. V rámci projektu Recyklohraní je naše škola vybavena sběrnými nádobami na použité baterie a drobná elektrozařízení. Vytřídili jsme si „odpadky“ a zjistili jsme, kam co patří. Děkujeme Vám všem aktivním žákům a rodičům, kteří jste se s námi zapojili do aktivit EVVO v rámci projektu Recyklohraní.

Naše první vysvědčení

Vloženo: 1.2.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 50x |
Ve středu 31.1.2018 jsme dostali první vysvědčení. Všichni jsme se moc snažili, proto naše známky byly velmi pěkné. To jsme si už dovedli i přečíst.

Poslední den roku 2017 ve škole

Vloženo: 4.1.2018 | Autor: Hrusovska| Zobrazeno: 103x | Upravil: Hrusovska

Celkem: 3 článků

Začínáme spolu

Spolupráce 1. a 9. tříd

Celoroční spolupráce žáků devátých ročníků a prvňáčků začala už první den v září, kdy nás deváťáci doprovodili do naší třídy. Seznámili jsme  se svými staršími spolužáky, kteří nad námi budou  mít po celou první třídu patronát,  společně prožitou seznamovací hodinou. Deváťáci za námi chodí každý den a provedou nás školním rokem, chrání nás a  pomáhají nám. V průběhu školního roku budou mít 1. a 9. třídy několik společných akcí a vše se uzavře na konci roku, kdy se děti spolu rozloučí.V říjnu jsme se připravovali na halloween a vyráběli jsme překrásné dýně.Cílem akce je vytvořit citové vazby mezi staršími a mladšími žáky, vést deváťáky k zodpovědnosti a snaze pomáhat slabším a nabídnout nejmladším dětem ochranu a přátelství v začátku školní docházky.