Pro rodiče

Spolek rodičů
20.4.2017

Spolek rodičů připravil dotazník, kde můžete dát preference kroužkům, které by děti zajímaly. Hlasovat je možné na tomto odkazu: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfsB0XTxa3iiYKOmB…/viewform

Žáci přijatí do 1. ročníku
7.4.2017

Žáci přijatí do 1. ročníku.pdf (Velikost: 179.9 kB)

Průzkum názorů občanů města Kralupy n. Vlt.
4.4.2017

Průzkum názorů občanů města Kralupy nad Vltavou (Velikost: 350.01 kB)

Elektronická přihláška
17.1.2017

Od 23. 1. je možná elektronická přihláška k zápisu do 1. třídy.

Závěr školního roku v 7.B

Vloženo: 26.6.2017 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 45x | Zatím neupraveno
Závěr školního roku 2016-17 proběhl v naší třídě ve znamení laser game na Černém mostě v Praze. Souboj mezi holkami a kluky byl velmi vyrovnaný, stejně jako mezi smíšenými družstvy.

Týden Země v 7.B

Vloženo: 2.4.2017 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 1166x | Upravil: Michalkova
Předposlední aprílový týden proběhl v naší škole ve znamení Země.V naší třídě začal přednáškou cestovatele Kubeše, který děti seznamoval s krásami i úskalími Sibiře.

Výhra v soutěži

Vloženo: 20.3.2017 | Autor: Volf| Zobrazeno: 159x | Upravil: Volf
V soutěži jsme vyhráli poukaz na 500,-Kč do zahradnictví Jelínek.

Vánoce ve Švédsku-7.B

Ještě před samotným rozdáním pololetního vysvědčení jsme stihli uskutečnit odložený projekt na téma "Světové vánoce".Naše třída měla ostatní žáky 2.stupně seznámit s vánočními tradicemi ve Švédsku

7.B v Botanicusu

Vloženo: 18.9.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 478x | Zatím neupraveno
Nový školní rok u nás ve třídě začal ve znamení středověku.15.září jsme totiž navštívili středověkou vesničku Botanicus v Ostré.

Barevný den s 6.B

Vloženo: 1.5.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 840x | Zatím neupraveno Upravil: Volf
Barevný den na oslavu Dne Země v 6.B byl ve znamení Slunce.Všude samá žlutá.

Návštěva muzea

Vloženo: 17.5.2016 | Autor: Volf| Zobrazeno: 622x | Zatím neupraveno Upravil: Volf
Výstava se týkala starých řemesel.

ZOO Praha

Vloženo: 25.3.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 824x | Zatím neupraveno Upravil: Volf
Den před velikonočními prázdninami jsme se rozhodli navštívit Zoo v pražské Tróje. Prohlídka začala výkladem paní průvodkyně a pojednávala o chování vybraných zvířat v různých situacích.

Projekt pravěk

Vloženo: 27.12.2015 | Autor: Volf| Zobrazeno: 1905x | Zatím neupraveno Upravil: Volf
Ještě než jsme se všichni rozutekli na již očekávané vánoční prázdniny, zapojili jsme se do našeho prvního druhostupňového projektu, tentokrát na téma "Toulky historií".

V Technickém muzeu v Praze

Vloženo: 27.3.2015 | Autor: Volf| Zobrazeno: 765x | Zatím neupraveno Upravil: Volf
V předvánočním čase jsme podnikli exkurzi do Technického muzea v Praze.Cestou na Letnou jsme si všímali stavebních slohů místních památek, prošli jsme část královské cesty.

Celkem: 14 článků

Týden Země v 7.B

Vloženo: 2.4.2017 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 1166x | Upravil: Michalkova

Ve středu jsme shlédli v KaSSu cestopisný dokument o Brazílii, jež se nám všem líbil. Už teď se těšíme na příští pořad Planety 3000. Ve čtvrtek jsme si připravili "zdravou svačinku" a dozvěděli se, jak se správně stravovat. V pátek se celá naše třída zazelenala a někteří z nás si do školy přinesli i své zvířecí miláčky a zúčastnili se slosovatelné výstavy, která měla u dětí celé školy velký úspěch.