Pro rodiče

Bleskový sběr
12.9.2017

V průběhu září proběhne bleskový sběr. Sběr můžete vozit průběžně a uložit u garáže.

Závěr školního roku v 7.B

Vloženo: 26.6.2017 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 49x | Upravil: Volf
Závěr školního roku 2016-17 proběhl v naší třídě ve znamení laser game na Černém mostě v Praze. Souboj mezi holkami a kluky byl velmi vyrovnaný, stejně jako mezi smíšenými družstvy.

Týden Země v 7.B

Vloženo: 2.4.2017 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 39x | Upravil: Volf
Předposlední aprílový týden proběhl v naší škole ve znamení Země.V naší třídě začal přednáškou cestovatele Kubeše, který děti seznamoval s krásami i úskalími Sibiře.

Výhra v soutěži

Vloženo: 20.3.2017 | Autor: Volf| Zobrazeno: 19x | Upravil: Volf
V soutěži jsme vyhráli poukaz na 500,-Kč do zahradnictví Jelínek.

Vánoce ve Švédsku-7.B

Vloženo: 31.1.2017 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 23x | Upravil: Volf
Ještě před samotným rozdáním pololetního vysvědčení jsme stihli uskutečnit odložený projekt na téma "Světové vánoce".Naše třída měla ostatní žáky 2.stupně seznámit s vánočními tradicemi ve Švédsku

7.B v Botanicusu

Vloženo: 18.9.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 34x | Upravil: Volf
Nový školní rok u nás ve třídě začal ve znamení středověku.15.září jsme totiž navštívili středověkou vesničku Botanicus v Ostré.

Barevný den s 6.B

Vloženo: 1.5.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 30x | Upravil: Volf
Barevný den na oslavu Dne Země v 6.B byl ve znamení Slunce.Všude samá žlutá.

V Technickém muzeu podruhé

Vloženo: 23.10.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 14x | Upravil: Volf
Naše druhá návštěva v laboratořích dr. Bubblera byla opět spojená s vodou.Tentokrát jsme vyzkoušeli různé druhy filtrací, pochopili princip užití superabsorbentu a také jsme si za použití barevných kuliček pohráli s hustotou kapalin.

Návštěva muzea

Vloženo: 17.5.2016 | Autor: Volf| Zobrazeno: 25x | Upravil: Volf
Výstava se týkala starých řemesel.

ZOO Praha

Vloženo: 25.3.2016 | Autor: Michalkova| Zobrazeno: 29x | Upravil: Volf
Den před velikonočními prázdninami jsme se rozhodli navštívit Zoo v pražské Tróje. Prohlídka začala výkladem paní průvodkyně a pojednávala o chování vybraných zvířat v různých situacích.

Projekt pravěk

Vloženo: 27.12.2015 | Autor: Volf| Zobrazeno: 31x | Upravil: Volf
Ještě než jsme se všichni rozutekli na již očekávané vánoční prázdniny, zapojili jsme se do našeho prvního druhostupňového projektu, tentokrát na téma "Toulky historií".

Celkem: 14 článků