Vánoční dílny
24.11.2017
Vánoční dílny se budou konat ve středu 13. 12. mezi 14:00 - 17:00 hod v areálu I. i II. stupně školy.
Srdečně zveme k návštěvě, přijďte okusit něco z nálady blížících se Vánoc.
Volby do školské rady
6.11.2017

Volby do školské rady pro období 2017 - 2020 (Velikost: neznámá)

30.10.2017

Plakát.pdf (Velikost: 1.45 MB)

Městská policie Kralupy nad Vltavou

Vloženo: 29.10.2017 | Autor: Volf| Zobrazeno: 1629x | Upravil: Volf

Městská policie Kralupy nad Vltavou žádá rodiče, kteří vozí své děti do ZŠ Václava Havla autem, aby respektovali zákaz zastavení a stání dle platných dopravních předpisů. Především se jedná o zákaz zastavení v protisměru, na chodníku, na přechodu pro chodce nebo ve vzdálenosti kratší než 5 m před ním, zastavení na křižovatce a ve vzdálenosti kratší než 5 m před hranicí křižovatky a 5 m za ní, nebo zastavení vedle vodorovné dopravní značky "Podélná čára souvislá" tam, kde by mezi touto dopravní značkou a vozidlem nezůstal volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m. Porušováním těchto předpisů je narušována plynulost provozu a ohrožována bezpečnost chodců - v tomto případě především dětí.